İptal-İade

İptal-iade ve Kayıt dondurma koşulları; Kayıt koşulları sözleşmesinin 2.maddesinde belirtilği gibidir. Bu madde gereğince;

Kurs başlamadan önce kayıt sildirmek (İPTAL) mümkündür. Bunun için yatırılan kurs ücretinden 30 TL kesinti yapılır ve geri kalan ücret kursiyere iade edilir.

Kursun ikinci gününe kadar kayıt sildirmek istenirse, kurs ücreti 60 TL kesinti yapılarak kursiyere iade edilir. Kursun ikinci günden sonra kursa katılmama ya da yarıda bırakma halinde kursiyer kurs ücreti iadesi alamaz.

Çoklu Kur alımlarında (2 Kur birden / 3 Kur birden), kursiyer satın almış olduğu kurları içinde bulunduğu Eğitim-Öğretim yılında tüketmelidir. İlgili Eğitim ve Öğretim yılında tüketilmeyen Kurlar bir sonraki yıla devredemez.

Kurs ücretini iadesi yalnız aşağıdaki koşullarda taahhüt edilir:

1-Bir hastane tarafından verilen sağlık raporu ibraz edilerek

2-Başka bir şehre atanılması halinde, yeni çalışma kontratının ya da yeni işverenin vereceği bir belgenin ibraz edilmesi koşuluyla

Kurs başladıktan sonra ikinci haftası içinde mazeretlerini dilekçe ile başvuranlar için, kayıt dondurma işlemi İ.K.M kurs yönetimi tarafından uygunluğu onaylandıktan sonra işleme konulacaktır. Kayıt dondurma 4 ay süre ile geçerlidir. Bu süre içinde programa devam edilmediği takdirde herhangi bir hak iddia edilemez.

Yeterli kursiyer sayısına ulaşılmadığı durumlarda Kurulumuz kursu kapatma hakkını saklı tutar. Bu durumda kurs ücreti kursiyere iade edilir.

Her türlü ücret iadesinde kayıtta düzenlenen makbuzun da iadesi gerekir. Ücret iadeleri kursiyerin bildirdiği banka hesabına havale/EFT yoluyla iletilir.

ÇALIŞMA SAATLERI - ORARI

HAFTA İÇİ - LUN/VEN: 

10:30 - 17:30

İLETİŞİM - CONTATTI

Merkez (İdari) Bina:

Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:58

Alsancak-İZMİR.

Tel: 0232 4215242/4634722

Faks: 0232 4633528

Mail: info@iicizm.org

Derslikler:

Kıbrıs Şehitleri Caddesi no:136 Kat:6

Alsancak-İZMİR

Tel: 0232 4222007

BİZİ TAKİP EDİN:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Icona sociale
indir.jpg

    © 2023 by İtalyan Kültür Merkezi. Proudly created with Wix.com