top of page

Gizlilik ve Güvenlik

  • Öğrenciye (Kursiyer e) ait kullanıcı bilgilerinin başkaları tarafından kullanılması yasaktır.

  • Bu sitede bulunan bilgilerin kopyalanması, benzerinin yapılması, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır. Aksi durumlarda Türk Ceza Kanunu nun ilgili cezai müeyyedeleri uygulanacaktır.

  • SanalPOS sistemi üzerinden kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde güvenliğiniz için en son teknolojiler kullanır. Kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfada tarayıcınızın adres satırında veya alt tarafta bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Sistemimizde 256 bit SSL güvenlik ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  • 3DSecure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir

  • 3DSecure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylaması gerekir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

  • KURSİYER sahte ve/veya çalıntı kart ile veya hukuka aykırı yollarla veya yanlış şekilde yapılan sanal POS işlemlerinde,çekilen tutara kredi kartı sahibinin isteği doğrultusunda banka tarafından bloke konur ve İ.K.M’nin hesaplarına aktarılmaz veya geri alınır ise tüm hukuki ve cezai sorumluluğun KURSİYER’e ait olduğunu, bukabil işlemlerde işleme ait bedelin tamamından KURSİYER’in sorumlu olduğunu kabul eder. İ.K.M’nin söz konusu hizmet bedelinin tamamını her türlü gecikme faizleri ile birlikte hiçbir ihbar ve ihtara gerek olmaksızın KURSİYER’den tahsile yetkili olduğunu ve İ.K.M’nin talep ettiği tarihte nakit olarak İ.K.M ye ödeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder

bottom of page